Szkoła na skórty

Zamówienia Publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu

Dostawa autobusu w ramach projektu: „Rozwiązanie problemów komunikacyjnych w edukacji niepełnosprawnych dzieci z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przytocku"

Postępowanie prowadzone przez platformę e-Zamówienia 

Aktualności

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🎓 Oscary rozdane, wspomnienia zapisane, nowy rozdział rozpoczęty...
❤️ To był wieczór pełen emocji – śmiechu, wzruszeń i wdzięczności.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego pożegnania klasy VIII. 📸❤️
... Zobacz więcejZobacz mniej

Komentuj na Facebooku

Piekne dzieci wspaniała młodzież ❤️ Niech wam się wspaniale wiedzie 💝

Pięknie wyglądacie pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w nowych szkołach pamiętajcie o dobrych radosnych chwilach spędzonych w szkole której byliście przez 8 wspaniałych lat powodzenia

🎓✨ Uroczysta Gala Pożegnania Absolwentów 2025/2026 ✨🎓

Czwartkowa uroczystość była wyjątkowym momentem, pełnym wzruszeń, radości i pięknych wspomnień. Nasi Absolwenci klas ósmych zostali pożegnani podczas niezwykle uroczystej gali, przygotowanej z ogromnym zaangażowaniem przez uczniów klasy VII pod opieką Pani Anity oraz Pani Kasi.

Siódmoklasiści zadbali o każdy szczegół, tworząc niezapomnianą atmosferę. Jednym z najpiękniejszych momentów gali było wręczenie każdemu Absolwentowi symbolicznego Oscara w wyjątkowej kategorii, podkreślającej jego indywidualność, talenty i wyjątkowe cechy. Było wiele uśmiechu, gromkich braw, ale także chwil wzruszenia i łez, które najlepiej pokazały, jak wiele wspólnych chwil i pięknych wspomnień pozostanie z nami na zawsze.

Podczas uroczystości uczniowie klasy VIII skierowali serdeczne słowa podziękowania do Dyrekcji, Nauczycieli oraz wszystkich Pracowników szkoły za lata wsparcia, cierpliwości, przekazywanej wiedzy, troski i życzliwości. Był to piękny gest wdzięczności za wspólnie spędzone osiem lat nauki i wychowania.

Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła Absolwentom pamiątkowe upominki oraz skierowała do nich pełne ciepła słowa pożegnania. Życzyła młodzieży odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów, nieustannego rozwoju, wiary we własne możliwości oraz szczęścia i satysfakcji w nowych szkołach i na kolejnych etapach życia.

Drodzy Absolwenci – dziękujemy Wam za wszystkie wspólnie spędzone lata. Życzymy, abyście z odwagą i uśmiechem wkroczyli w nowy rozdział swojej edukacyjnej drogi. Niech spełniają się Wasze marzenia, a zdobyta wiedza i doświadczenia będą solidnym fundamentem przyszłych sukcesów.

Powodzenia! Jesteśmy z Was bardzo dumni! ❤️🍀
... Zobacz więcejZobacz mniej

Kochani, dziękujemy Wam za lata pełne uśmiechu, wspólnych przygód i pięknych chwil. Jesteśmy z Was bardzo dumne. Życzymy Wam odwagi, wiary w siebie i wielu sukcesów w klasie czwartej. Pamiętajcie – zawsze będziecie wyjątkową częścią naszego serca ♥️
Pani Marlena i Pani Julia.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Komentuj na Facebooku

Kochane Liski 🦊 Marlena Jeziorska i Julia Poźniak ♥️dziękujemy za te wspólnie spędzone lata 😍

Marlena Jeziorska Julia Poźniak Dziękujemy za piękne wspomnienia ♥️🩷

Cudowne dzieci i wspaniałe Marlena Jeziorska oraz Julia Poźniak

Cudowne wspomnienia zostaną z Nami na zawsze ❤️

Dziekujemy za wielkie Serca Pań ❤️❤️

Dziękuję♥️ że to Panie Marlena Jeziorska♥️ i Julia Poźniak♥️ poprowadziły Marysie przez bardzo trudną,a zarazem piękną drogą do WIELKICH SUKCESÓW. Pani Marleno jesteś,, Wspaniałą nauczycielką,, .♥️♥️♥️

View more comments