Czasami na zajęciach poznajemy ciekawe legendy i baśnie. Tym razem „przerobiliśmy Smoka Wawelskiego”, który okazał się pierwszym raperem zamieszkującym okolice Wisły i Krakowa. Bawiliśmy się doskonale, a 45 minut lekcji minęło niczym jedna smocza eksplozja. Z filmowymi pozdrowieniami raperzy i graficy z klasy II i IV:  Julia i Maciej Poźniak, Olga i Anna Zdyb, Zuzanna Jarocha, Alicja Olejniczak oraz Olga Hanowska.

Nasza szkoła naprawdę jest fantastyczna!  Nuda? Nie u nas! ! !
Staramy się, aby nauka w szkole była dla uczniów przyjemnością, zabawą i szeroko otwartą  furtką na świat! Aktywizujące metody prowadzenia zajęć, dobre wyposażenie klas, kameralne grupy, doświadczona kadra pedagogiczna, wielorakość działań i projektów, pomysłowość wychowawców i nauczycieli, piękna przyroda wokół nas – to najważniejsze atuty naszej placówki.