• mgr Bublewicz Mariusz
    informatyka (magister informatyki z kwalifikacjami pedagogicznymi)
  • Butkiewicz Aneta
    Nauczyciel religii
  • mgr Cybulska Anna
    wychowanie przedszkolne, wychowawca 4 latków, nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Depka-Prądzyńska Patrycja
    nauczyciel wspomagający w klasie VII, VIII
  • mgr Hanowska Olga
    terapia, rytmika, rewalidacja
  • mgr Janusz Karolina
    Język angielski w klasach I-VIII, (mgr filologii rosyjskiej z językiem angielskim), wychowawca klasy VI
  • mgr Jasińska Julia
    muzyka, rytmika, wychowawca klasy IV a
  • mgr Łazuchiewicz Joanna
    plastyka, technika, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, (mgr pedagogiki, wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego, studia podyplomowe z plastyki i techniki, oligofrenopedagogiki oraz integracji sensorycznej), wychowawca klasy VIII
  • mgr Maciaszek Zdzisław
    Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego (mgr teologii, studia podyplomowe historii i społeczeństwa, zarządzania i nadzoru pedagogicznego, kurs wychowania do życia w rodzinie, zarządzania projektami unijnymi)
  • mgr Patrycja Kuzimińska
    licencjat edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, magister pracy socjalnej, studia podyplomowe kształcenie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przydzielone zajęcia terapia, nauczyciel wspomagający
  • mgr Sawicki Kacper
    wychowawca klasy specjalnej
  • dr Sierocki Grzegorz
    historia, język polski, wychowawca klasy VII (dr filologii polskiej, studia podyplomowe historia, studia teologiczne)
  • mgr Skiba Marta
    nauczyciel wspomagający w klasie III
  • mgr Skrzek Anna
    licencjat wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego z językiem angielskim, magister socjoterapii i terapii pedagogicznej, oraz kwalifikacje do prowadzenia zajęć z terapii ręki. Prowadzone zajęcia: wychowawca klasy III, terapia. język angielski
  • mgr Stępień Agnieszka
    edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny, wychowawca klasy I (mgr pedagogiki, studia podyplomowe kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika )
  • mgr Stępień Małgorzata
    magister matematyki, studia podyplomowe z techniki, przyrody – uczy: matematyki, techniki, wychowawca klasy IVb
  • mgr Strzelecka Aleksandra
    mgr filologii germańskiej, oligofrenopedagog
  • mgr Szulist Agnieszka
    terapeuta integracji sensorycznej, oligofrenopedagog, logopeda, kwalifikacje do prowadzenia zajęć z terapii ręki
  • mgr Trojanowska Anna
    magister matematyki, studia podyplomowe z techniki, przyrody – uczy: matematyki, techniki
  • mgr Wolska Paulina
    rewalidacja, terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, kształcenie specjalne (mgr kształcenia specjalnego, logopedii)
  • mgr Zator Aleksandra
    psycholog
  • mgr Żurawik Aleksandra
    edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, wychowawca klasy II